تهران ، شهرک غرب، خیابان حافظی، بین درختی و یادگار امام، نبش کوچه کاج، پلاک 8، ساختمان لاله، واحد 23
INFO@ARZHANFCG.COM

خدمات ارژن

خدمات ارژن

خدمات تامین مالی

شرکت‌ها برای تأمین منابع مالی مورد نیاز خود علاوه بر اخذ تسهیلات بانکی می‌توانند از روش‌های نوین تأمین مالی در بازار سرمایه بهره ببرند. از آنجا که ابزارهای مورد استفاده در این راستا، قدمت چندانی در کشور ما نداشته و در مواردی، ابزارهای نوین برای موارد خاص طراحی خواهد شد، آشنایی با این فرایندها و تشخیص روش مناسب تأمین مالی نیاز به تخصص مالی در حوزه بازار سرمایه خواهد داشت. ارژن آماده ارائه خدمات مختلف در این زمینه است.

خدمات کسب‌وکارهای نوپا

در هنگام شروع کار خود، از دنبال کردن تمام مراحل لازم را که می تواند پایه و اساس موفقیت شما را رقم بزند اطمینان حاصل کنید. ارژن ، کسب و کارهای نوپا را در مراحل اساسی که برای شروع یک کسب وکار موفق ضروری است، همراهی می نماید.

 

یکی از خدمات ارژن ارائه مشاوره به کسب و کارها در حوزه مدیریت نقدینگی و مدیریت هزینه ها برای پیشگیری از وقوع بحران مالی برای شرکت و همچنین تجدید ساختار و احیای شرکت های بحران زده و ورشکسته می باشد.

خدمات مالی و مالیاتی

کسب ‌و کارها با توجه به زمینه کاری که دارند به خدمات مالی، مالیاتی، بیمه ای و حسابداری متنوعی نیازمند هستند. البته خدمات حسابداری همانطور که یکی از مهمترین ستون های کسب و کار محسوب می گردد می تواند بسیار هزینه بردار نیز باشد و از طرفی استخدام تیم مالی غیرحرفه ای و ناآگاه می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری به کسب و کارهای درحال توسعه تحمیل نماید . لذا در یک مجموعه در حال توسعه  یکی از راهکارهای اثربخش برای رفع این معضل استفاده از خدمات برون سپاری حسابداری به جای استخدام حسابدار تمام وقت می باشد. با استفاده از خدمات برون سپاری حسابداری به جای اینکه خود را درگیر مسائل پیچیده مالی و مالیاتی کنید وقت ارزشمند خود را صرف توسعه و رشد کسب و کار خود خواهید کرد.

مدیریت دارایی

یکی از خدمات گروه ارژن کمک به افراد در زمینه مدیریت سبد دارایی آنها می باشد. مدیریت داراییها به مجموعه ای از فرآیندهای روش مند برای نگهداری، به کارگیری و توسعه کلیه داراییها اطلاق می گردد و در نهایت کلیه داراییها را بهینه می کند. مدیریت داراییها چارچوبی را برای طراحی و پیاده سازی برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت آینده مشخص می نماید. به طور ساده، هدف از این کار افزایش ثروت اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. در این راستا ارژن به افراد صاحب سرمایه، در مدیریت دارایی های خود خدمات حرفه ای ارائه می کند .

آموزش مباحث تخصصی

دپارتمان آموزش ارژن با رویکرد نوآوری‌های مالی و ارائه خدمات آموزشی کاربردی و عملیاتی به بخش‌های مختلف بازار پول، سرمایه، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و حوزه شهرداری‌ها، سعی در ارتقا سطح کیفی خدمات مالی در سطح کشور و ارتقا جایگاه دانش کاربردی مالی در سطوح مدیریت عالی را دارد.